Pasakyti savo draugams, kai esate patenkinti, ir AR pasakyti mums, jei ne jūs! A:Mes tiekti tik originalios dalys ir aukštos kokybės papildomųjų dalių. DENSO: siurblys, purkštukas benzinas , antgalis, valdymo vožtuvas, SCV vožtuvas, pcv vakcina vožtuvas, jutiklis, plunžeris, skirstymo veleno, siurblys, kamštis, įrankiai ir t. Jei nesate patenkintas mūsų produktus, prašome susisiekti su mumis iš karto ir palikti neutralų ar neigiamą grįžtamąjį ryšį. Jei norite gauti elementus, kurie turi visus kokybės problemų ar sugadintas, prašome pranešti mums ir pateikti nuotraukas, mes išsiųsti jį ar grąžinti jums. Jei nesate tikri, apie tai, ką tiksliai Jums reikia, nedvejodami susisiekite su Mumis, kiekvieną darbo dieną išskyrus sekmadienį ir gauti profesionalią pagalbą per 24 valandas, tokiu būdu Jūs gausite teisę dalyvauti ir nereikia spręsti grįžta - taupykite savo laiką!

Garantija 1 Metai Poveikį Kuro Sistemų Kokybės Aukštos Kokybės Detalius Vaizdus Prašome įsitikinti, kad mūsų dalies numeris atitinka jūsų originalaus, jei kodai sutampa, tada pas mus galite pritaikyti savo automobilį.

Kokie nariai yra dydziai

Jei nesate tikri, apie tai, ką tiksliai Jums reikia, nedvejodami susisiekite su Mumis, kiekvieną darbo dieną išskyrus sekmadienį ir gauti profesionalią pagalbą per 24 valandas, tokiu būdu Jūs Ipurskimas. / T teisę dalyvauti ir nereikia spręsti grįžta - taupykite savo laiką! Taip pat patikrinkite, ar jūsų adresas yra teisingas, ir, jei norite pakeisti pristatymo adresą, tiesiog jaustis laisvai susisiekti su mumis, kai jūs perkate.

Demotivatoriai apie nario dydi

Paprastai, mes išsiųsti užsakymus ir siųsti sekimo numerį per darbo dienas nuo pirmadienio iki penktadienio nuo am val. Žinoma, kitos mokėjimo sąlygos turi savo papildomą reikalavimą prieš jūsų pasiūlymą.

  • Mes tikimės, kad esame jums naudinga!
  • Video Kaip padidinti varpos pratimus

Kaip "western union", Telegrafo perdavimo Jei norite gauti elementus, kurie turi visus kokybės problemų ar sugadintas, prašome pranešti mums ir pateikti nuotraukas, mes išsiųsti jį ar grąžinti jums. Bet mes negalime priimti grąžinti, jei prekė pažeista dėl pirkėjo veiksmų klaidas.

Vaizdo metodas Kaip padidinti nari

Grįžti siuntimo išlaidas moka Pirkėjas. Pirkėjo išankstinio patvirtinimo, bus labai dėkingi gavęs elementus. Pasakyti savo draugams, kai esate patenkinti, ir AR pasakyti mums, jei ne jūs!

Nation lyties organu dydis

Jūsų padrąsinimo, tai padės mums judėti į priekį. Prašome susisiekti su mumis prieš palikdami neigiamą arba neutralų atsiliepimą. Mes dirbame su jumis, kad išspręsti visas problemas.

Dėkojame už jūsų supratimą!