Atminkit, kad reikia tris kartus dienoje padaryti po tris matmenis. Jūsų smalsumui pateikiame įdomią iliustraciją, apie penio ilgių statistiką visame Pasaulyje.

Nuoroda nukopijuota aA Vyriško pasitikėjimo savimi pamatas — jo penio ilgis ir kaip jį vertina sutiktos moterys.

Penio pompa Bathmate Hydromax X30 (Skaidri) - sportolinija.lt

Pažinčių svetainės flirtas. Mus pasiekia tik užsienio tyrimų ir apklausų rezultatai, kurie lietuviams negali būti taikomi, nes kiekvienos šalies vyrų penių ilgiai skiriasi.

NAUJAUSI KOMENTARAI

Europos šiaurėje ir rytuose jie yra trumpesni, o pietuose ir vakaruose ilgesni. Didžiausią malonumą lietuvės patiria su vyrais, kurių peniai yra apie 15 centimetrų ilgio.

Penio dydziai

Globaliuose ar Europos mastu atliktuose tyrimuose, kur Lietuvos duomenų analizei skiriama mažai dėmesio, teigiama, kad vidutinis lietuvio penio ilgis yra 14,55 centimetro.

Taigi, lietuvėms moterims didžiausią malonumą teikia vos už vidutines ilgesnės varpos. Paaiškėjo, kad 35 proc.

Penio dydziai

Centimetru ar dviem ilgesni peniai smarkiai situacijos nekeičia. Keturios iš penkių Penio dydziai moterų norėtų vyro, kurio penis būtų bent 10 centimetrų ilgio. Apklausos metu 55 proc.

Penio dydziai

Lietuvos moterų nurodė, kad nenorėtų bendrauti su vyru, kurio penis yra ilgesnis nei 22 centimetrai. Dar beveik 30 proc.

  1. Netikėtas mokslininkų atradimas: nosies dydis išduoda ir vyrų pasididžiavimo ilgį | sportolinija.lt
  2. Kokio gi dydžio yra tas vidutinis penis? | sportolinija.lt

Tai reiškia, kad keturios iš penkių Lietuvos moterų norėtų bendrauti su vyrais, kurių peniai yra iki 19 centimetrų. Beveik 40 proc.

Penio dydziai

Kas trečia respondentė atskleidė, kad joms patinka peniai šiek tiek užsirietę į viršų. Vienai iš septynių moterų ir merginų labiausiai patinka, kai peniai yra grybuko formos.

Penio dydziai

Atsakant į klausimą, kokia vyro penio apimtis suteikia didžiausią malonumą, moterų nuomonės pasiskirstė netolygiai. Penio dydziai dailiosios lyties atsakymus paaiškėjo, kad vyresnės moterys mėgsta šiek tiek smulkesnius penius nei jaunos Vaizdo pamoku padidinimas. Apklausoje dalyvavo respondentės moterys iš visos Lietuvos, antros pusės ieškančios bent vienoje pažinčių svetainėje.

Kaip atspėti penio dydį iš vyro išvaizdos? N Peržiūrų skaičius: Daugelis galvoja, kad pagal vyro išvaizdą galima nustatyti jo lytinio organo išmatavimus. Manoma, kad jei vyro - platūs delnai ir ilgi pirštai, tai jo stambios ir genitalijos. Gėjų lyties organas didesnis nei heteroseksualių vyrų Iš tikrųjų, jei vyro - stambios rankos ir ilgi pirštai, tai dar nereiškia, kad ir jo lytiniai organai išsiskiria įspūdingais išmatavimais. Todėl, anot tyrėjų, tiksliau bus, jei vyro lyties organai bus susiejami su jo ūgiu.

Jų amžius nuo 18 metų.