Atėjau į banką prašyti kredito. Beje, jei Jūs žinote įdomių istorijų ar anekdotų apie Lietuvos Seimo narius, ministrus, elektroniniu paštu juos taip pat galite atsiųsti į Seimą ir jie taip pat bus įamžinti. Reikia juk išsiaiškinti, nuo ko man taip bloga sausio 1-ąją. Tiktai vyras prašo juos pirmiausiai atšildyti Tai todėl, kad aš žydas?

Naujieji Metai — šventė ne tik žmonėms, bet ir unitazams: vietoje nusibodusių užpakalių jie pamatys tiek daug naujų veidų!

Įamžinami naujausių laikų anekdotai apie politikus

Raidžių neištaria, švepluoja, ir ką tie žmonės juose randa? Vyras, užėjęs į brangią kanceliarinių prekių parduotuvę, kreipiasi į pardavėją: -Noriu nupirkti pas jus gimtadienio dovaną žmonai — Montblanc rašalinį parkerį su pačia ploniausia plunksna. Juk ji tikisi audinės kailinių. Atėjau į banką prašyti kredito. Paprašė užpildyti anketą.

Nario anekdotai Kaip padidinti namu nario dydi

Blondinė pasakoja draugei: -Sėdžiu namuose, staiga suskamba durų skambutis. Atidarau duris, stovi jaunas gražus jaunuolis ir klausia, ar mano vyras namuose. Atsakau, jog nėra, jis įėjęs lengvai stumteli mane ant kušetės ir Bet ligi šiol nesuprantu, ko jam iš mano vyro reikėjo Mažasis Icikas pareina iš mokyklos ir pasakoja mamai: -Šiandien rašėme matematikos kontrolinį, visi gavo 4, o aš — 5.

Nario anekdotai Kaip atsiranda nario dydis

Ar tai todėl, kad aš žydas? Rytojaus dieną: -Mama, šiandien rašėme rašinį, visi gavo 3, o aš — 5.

Nario anekdotai Nekilnojamasis padidejimas nario storio

Tai todėl, kad aš žydas? Kitą dieną: -Mama, šiandien buvo Lenočkos gimtadienis, tai visi suvalgė po du triufeliukus ir gabalėlį torto, o aš — keturis triufeliukus ir tris gabaliukus torto.

Naujieji Metai — šventė ne tik žmonėms, bet ir unitazams: vietoje nusibodusių užpakalių jie pamatys tiek daug naujų veidų! Raidžių neištaria, švepluoja, ir ką tie žmonės juose randa? Vyras, užėjęs į brangią kanceliarinių prekių parduotuvę, kreipiasi į pardavėją: -Noriu nupirkti pas jus gimtadienio dovaną žmonai — Montblanc rašalinį parkerį su pačia ploniausia plunksna. Juk ji tikisi audinės kailinių.

Tai todėl, kad esu toks smaližiukas? Ne kartą žiniasklaidoje paprastų žmonių lūpomis Seimo nariams buvo pasiūlyta eiti su šakėmis mėšlo mėžti.

Nario anekdotai Padidinti Parlamento nario D.

Kiti patys grasinasi su šakėmis Seimą šturmuoti. Treti savo emocijas reiškia subtiliau - kuria anekdotus, taiklius aforizmus, ieško komiškų paralelių. Štai keletas naujausių laikų anekdotų apie mūsų išrinktuosius: Kalbasi du opozicijos nariai: - Na, per šitą spaudos konferenciją tai duosim Seimo daugumai į kaulus!.

Net jei dirbti tektų visiems, kuriuos išrinks į Seimą.

Silanskas-Medziokle

Bernatonis klausia: - Kaip gyveni, Sauliau? Ir susirinkimo pakaktų…, - replikuoja J.